BAHAGIAN GOVERNAN DAN INTEGRITI | REGISTRAR OFFICE
» STAFF » BAHAGIAN GOVERNAN DAN INTEGRITI

BAHAGIAN GOVERNAN DAN INTEGRITI



PEJABAT BAHAGIAN GOVERNAN & INTEGRITI

Pn. Saliza binti Mustafa
Ketua Bahagian Governan & Integriti
Ketua Penolong Pendaftar 
T - 603 9769 3943
F - 603 8947 2007
E - saliza@upm.edu.my
Puan Zuraida binti Zainon
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 4536
F - 603 8947 2007
E - z_zuraida@upm.edu.my
  En. Muhammad Mustaqim bin Muzaffar
Pegawai Eksekutif 3
T - 603 9769 4536
F - 603 8947 2007
E - muhammadmustaqim@upm.edu.my


SEKSYEN GOVERNAN

 

Cik Syazaliyana binti Samsudin
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 9769 1434
F - 603 8947 2007
E - syazaliyana@upm.edu.my

 

 

Puan Ayna Marliana binti Mohamad Sari
Penolong Pegawai Tadbir 
T - 603 9769 3998
F - 603 8947 2007
E - ayna@upm.edu.my



SEKSYEN INTEGRITI

Puan Nurhaslinda binti Karim
Ketua Seksyen
Penolong Pendaftar Kanan
T - 603 9769 2017
F - 603 8947 2007
E - nurhaslinda_upm@upm.edu.my
Encik Ahmad Zhafran bin Abdul Hamid
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 2011
F - 603 8947 2007
E - zhafran@upm.edu.my
Puan Marni binti Kasim
Pembantu Tadbir (P/O)
T - 603 9769 2011
F - 603 8947 2007
E - marni_k@upm.edu.my

Updated:: 12/01/2022 [zhafran]

MEDIA SHARING

CVBUEAM:04:00